Firma ELKOM działa na polskim rynku od 1991 roku.

Siedziba firmy mieści się w Wysokiej Głogowskiej (17 km od Rzeszowa). Działa głównie na terenie województwa podkarpackiego.

W czasie ponad dwudziestoletniej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów w instytucjach publicznych, szkołach, firmach i obiektach prywatnych.

Nasz atut to obszerna wiedza w zakresie nie tylko telewizji dozorowej i systemów alarmowych, ale również w zakresie sieci komputerowych, centrali telefonicznych, systemów nagłośnieniowych, instalacji TV/SAT, rejestracji czasu pracy, a przede wszystkim umiejętność powiązania tej wiedzy z umiejętnościami i możliwościami wykonania oraz połączenia różnorodnych instalacji w jeden system.

Nasza misja to integracja w miarę możliwości wszelkich instalacji niskoprądowych w obiekcie, zarówno w czasie nowej instalacji jak i z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury obiektu.
Niejednokrotnie wykorzystując obszerną wiedzę na temat ogólnie pojętej elektroniki użytkowej jesteśmy w stanie dopasować i powiązać różne systemy w celu bardziej efektywnego i intuicyjnego ich wykorzystania, w sposób funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika.

Nasi klienci